Sigortalı Nakliyat

Nakliyat, firma ile müşteri arasında güçlü bir güven bağının oluşmasına ihtiyaç duymaktadır. Aksi taktirde müşteriler strese girecek ve iletişim kopukluğu olduğunda yanlış anlaşılmalar olabilecektir. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek ve nakliyatın güven içerisinde tamamlanmasını sağlamak için nakliye şirketlerinin belirli standartlara sahip olması gerekmektedir. Bu standartlar içerisinde ilk göze çarpan sigortalamadır. Bahçeşehir sigortalı nakliyat ile gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde araca yüklenen tüm eşyaların maddi değeri garanti altına alınmaktadır. Resmi belgelerle sigortalanan eşyalardan biri çizilse dahi bu zarar ekspertiz yardımıyla tespit edilmekte ve müşteriye gereken miktar ödenmektedir. Firmamız tüm nakliyat hizmetlerinde sigorta yapan nadir kuruluşlar arasında yer almaktadır. Cantürk Nakliyat ismiyle çalışmakta olan şirketimiz, sigortalama işlemlerinin kusursuz bir şekilde tamamlanabilmesi için güvenilir sigorta firmalarıyla ortaklaşa çalışmaktadır.

Bahçeşehir Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden eve nakliyat, taşımacılık sektörünün doğmasına sebep olan hizmet türüdür. Halen daha bu hizmet müşteriler tarafından en sık tercih edilen nakliyat türüdür. Çünkü pek çok insan eğitim, iş ya da yaşam standartlarını yükseltmek gibi sebeplerle evlerini değiştirmektedir. Eski binaların yıkılması ve yeni konut projelerinin hayata geçirilmesi de evden eve nakliyeye olan talebi arttıran sebepler arasındadır. Her nakliyat hizmetimizde olduğu gibi evden eve nakliyatta da eşyalar sigortalanmaktadır. Sigortalama yapılsa da eşyaların zarar görmemesi için mutlaka paketleme işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin sorunsuz bir nakliyat süreci geçirmesi amaçlanmaktadır.

Bahçeşehir Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı

Az sayıda eşyanın taşındığı ve evden eve nakliyata göre daha az nakliye elemanının gerektiği Bahçeşehir parça eşya taşımacılığı sık ihtiyaç duyulan hizmetler arasındadır. Evine yeni mobilya satın alan insanlardan eski evindeki birkaç eşyayı yeni evine aktarmak isteyen vatandaşlarımıza kadar pek çok kişi bu hizmetten yararlanmak istemektedir. Pek çok firma bu hizmeti sigortasız olarak gerçekleştirmektedir. Ancak her ne kadar az sayıda eşya taşınsa da sigortalama büyük önem taşımaktadır. Çünkü bu eşyaların maddi ya da manevi değeri oldukça yüksek olabilmektedir. Vatandaşlarımız sigortalı parça eşya nakliyatı almak istedikleri taktirde firmamızın telefon numarasını arayarak fiyat teklifi alabilmektedir.