Paketleme ve Ambalajlama

İnsanlar farklı amaçlarla evlerini ya da işyerlerini değiştirebilmektedir. Bu değişiklik sırasında eşyalarını da kendileriyle birlikte götürmek isteyebilmektedir. Bu isteğin yerine getirilebilmesi için profesyonel nakliyat firmalarından yardım alınması gerekmektedir. Firmaların da taşıdıkları eşyaları mümkün olduğunca güvenli bir şekilde istenilen noktaya aktarması için Bahçeşehir paketleme ve ambalajlama işlemleri yapması gerekir. Aksi taktirde eşyaların zarar görmesi ya da kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Cantürk Nakliyat isimli şirketimiz böyle durumların oluşmasını engellemek için doğru teknikleri ve ambalajları kullanmaktadır. Tekniklerin ve malzemelerin amacına uygun bir şekilde kullanılabilmesi için paketleme alanında uzmanlaşmış personellerimiz görevlendirilmektedir. Sektörde yeni keşfedilen yöntemler ve malzemeler şirketimiz tarafından denenmekte ve başarılı olduğuna kanaat getirildikten sonra hizmet sırasında kullanılmaktadır.

Bahçeşehir Ofis Taşımacılığı ve Ambalajlama

Bahçeşehir ofis taşımacılığı kurumsal şirketlerin maddi değeri yüksek ofis malzemelerini taşıttığı nakliyat hizmetidir. Taşınan eşyaların maddi değerinin yüksek olmasına bağlı olarak büyük güvenlik önlemleri alınması gerekmektedir. Bu önlemlerin başında şüphesiz ki paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Çünkü paketlemeye özen gösterilmediği taktirde engebeli yollarda ofis eşyaları zarar görebilmekte ve ortaya büyük maddi kayıplar çıkabilmektedir. Bu durum hem firmamızı hem de müşterilerimizi zora sokacağı için ambalajlama sırasında eşyaların mümkün olduğunca iyi bir şekilde koruma altına alınmasına dikkat edilmektedir. Büyük ofis eşyalarının paketlenmesi sırasında montaj ekiplerimizden yardım alınmaktadır. Böylelikle eşyalar daha düşük maliyetle daha güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Bahçeşehir Şehirler Arası Nakliyat ve Paketleme

Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermekte olan firmamızdan en sık talep edilen işlemler arasında Bahçeşehir şehirler arası nakliyat üst sıralarda bulunmaktadır. Buna bağlı olarak firmamızın Bahçeşehir şehirler arası taşımacılık alanındaki deneyimi oldukça yüksektir. Şirketimizin tecrübelerine dayanarak uzun süren nakliyatlarda paketlemenin önemli olduğu söylenebilmektedir. Şehirler arası yollarda ortaya çıkabilecek problemlerin çokluğuna bağlı olarak firmamız tarafından paketleme işlemlerinde büyük özen gösterilmektedir. Bu özen daha nakliyata başlamadan görülebilmektedir. Paketleme sırasında ihtiyaç duyulacak malzemelerin tespiti için nakliyat öncesinde müşterilerimizden bilgi alınmakta ve gereken ambalajlar temin edilmektedir. Nakliyat günü geldiğinde ilk işlem olarak eşyalar ambalajlarla koruma altına alınmakta ve yol sırasındaki sarsıntılarda zarar görmeleri engellenmektedir.