Asansörlü Nakliyat

Evini ya da ofis eşyalarını başka bir binaya taşımak isteyen vatandaşlarımızın öncelikle binaların kat sayılarına dikkat etmesi gerekmektedir. Taşımanın gerçekleşeceği dairelerin kaçıncı katta olduğu Bahçeşehir asansörlü nakliyat sırasında kullanılacak olan asansörlerin türünü belirlemektedir. Taşımanın gerçekleşeceği kat hakkında bilgi sahibi olmamak ya da firmayı yanlış bilgilendirmek eşyaların binaya aktarılamamasına bile sebep olabilmektedir. Çünkü yüksek katlarda bulunan dairler için daha büyük ve daha gelişmiş asansörler kullanılmaktadır. Cantürk Nakliyat ismiyle çalışan şirketimiz müşterilerimizin mağdur olmaması için taşınacak bina hakkında detaylı bilgiler toplamakta ve hangi asansörlerin nakliyat için uygun olduğuna karar vermektedir. Bu karar sonrasında kullanılması planlanan asansörlerin kontrolleri yapılmakta ve rezerve tarihine kadar hazır olması sağlanmaktadır. Kullanılan asansörler belirli aralıklarla bakıma tabi tutulsa da beklenmedik bir olay sonrasında eşyaların zarar görmesi ihtimali göz önünde bulundurularak sigortalama yapılmaktadır.

Bahçeşehir Sigortalı Nakliyat

Firmamız tarafından kullanılan asansörler üst düzey ekipmanlara sahip olsa dahi küçük dikkatsizlikler sonucunda eşyalar zarar görebilmektedir. Bu dikkatsizliklerin ortadan kaldırılması için profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışsak da kaza olma ihtimali hiçbir zaman sıfıra indirilememektedir. Bu ihtimalin gerçekleşmesi durumunda müşterilerimizin maddi açıdan zor duruma girmemeleri için taşıma öncesinde mutlaka sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Bahçeşehir sigortalı Nakliyat yapılabilmesi için müşterilerimizden eşyaların bir listesi alınmakta ve ekspertiz yardımıyla bu eşyaların maddi değerleri tespit edilmektedir. Tespit sonrasında Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden biriyle belgeler hazırlanmakta ve sigortalama yapılmaktadır. Sigortalama sayesinde, taşıma sırasında her ne olursa olsun müşterilerimizin maddi kayba uğraması önlenmektedir.

Bahçeşehir Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Günümüzde pek çok firma iş yerlerini ya da merkezlerini plazalara taşımaktadır. Plazalar ya da başka bir deyişle iş merkezleri, yüksek katlı olduğu için taşıma sırasında asansörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketimiz bu ihtiyacı karşılamak ve uygun fiyata güvenli Bahçeşehir ofis taşımacılığı hizmetlerini müşterilerine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Ofis nakliyatı sırasında kullanılacak asansörler işlem öncesinde dahi testlere tabi tutulmaktadır. Bu sayede küçük kaza olasılıkların bile ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Güvenli ve hızlı asansörlü ofis nakliyesi hizmetimiz sayesinde kurumsal müşterilerimiz aynı gün içerisinde işlerine devam edebilmektedir.