Parça Eşya Nakliyat

Nakliyat firmalarından farklı sebeplerle yardım alınabilmektedir. İnsanlar bazı durumlarda az sayıdaki eşyalarını yeni evlerine aktarmak ya da yeni aldıkları mobilyalarını taşıtmak isteyebilmektedir. Bu isteklerin gerçekleştirilebilmesi için uygun fiyata Bahçeşehir parça eşya nakliyat yapan firmalar tercih edilmelidir. Bazı firmalar etik kuralları hiçe sayıp tüm evi taşıyormuşçasına fahiş fiyatlar talep edebilmekte ve vatandaşlarımızı zor durumda bırakabilmektedir. Cantürk Nakliyat, vatandaşlarımızın istedikleri şekilde ve ücrette parça eşya nakliyatı yapabilmelerine imkan vermek için çalışmaktadır. Şirketimizden parça eşya taşımacılığı talep edildiğinde eşyaların boyutuna, miktarına ve şekline uygun araçlar tahsis edilmektedir. Bu sayede gereksiz araç ve eleman kullanımından kaçınılmaktadır. Firmamızın bu tasarruf politikası, müşterilerimizin cebine uygun nakliyat hizmeti alabilmesine imkan vermektedir.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Parça eşya nakliyatı işlemi yapılırken genellikle yeni eve taşınan müşterilerimizin eski evlerinde bulunan birkaç parça eşya taşınmaktadır. Evden eve nakliyatın bir türü olarak kabul edilen bu nakliyat türünde diğer hizmetlerimizde kullanılan teknikler uygulanmaktadır. Bu sayede eşyaların Bahçeşehir evden eve nakliyat esnasında bozulması, zarar görmesi ya da kırılması engellenmektedir. Kullanılan tekniklerin yanı sıra ambalaj ve ekipman kalitesi de üst seviyede tutulmaktadır. Eşyaların muhafaza edilmesi sırasında kullanılan ambalajların kaliteli olması sebebiyle çarpmalar ve devrilmelerde dahi çiziklerin oluşması engellenmektedir.

Bahçeşehir Şehir İçi Nakliyat

Firmamızın işe başladığı günden beri sunmakta olduğu Bahçeşehir şehir içi nakliyat parça eşya nakliyesi kapsamında da gerçekleştirilebilmektedir. Aynı şehir içindeki iki farklı nokta arasında yapılan nakliyatlar için kullanılan bu tabir sektörün en popüler nakliye hizmetini temsil etmektedir. Şehir içindeki kısa mesafelerde gerçekleştirilen parça eşya nakliyatlarında mutlaka paketleme, sabitleme ve sigortalama gibi işlemler yapılmaktadır. Pek çok nakliyat şirketi, şehir içinde kat edilen mesafe kısa olduğu gerekçesiyle bu adımları uygulamamakta ve vatandaşlarımızı mağdur etmektedir. Firmamız parça eşya taşımacılığında mutlaka sigortalama yapmaktadır. Sigortanın gerçekleştirilebilmesi için yıllardır birlikte çalışılan, köklü ve güvenilir sigorta firmalarıyla çalışılmaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görme ihtimali her ne kadar çok düşük olsa da bu olasılık gerçekleştiği taktirde karşılaşılan kayıp müşterimize eksiksiz olarak ödenmektedir.