İnsanlar bazı durumlarda plansız bir şekilde evlerinden ya da işyerlerinden ayrılmak durumunda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda, eşyalarını birlikte götürmek zorunda kaldıkları zaman, en kısa süre içerisinde nakliyat hizmeti almaları gerekmektedir. Nakliyat hizmetleri alınsa da eşyaları yerleştirecek yeni bir işyeri ya da ev bulunmadığı zaman depoya ihtiyaç duyulmaktadır. Cantürk Nakliyat isimli şirketimiz bu ihtiyacı karşılamak ve vatandaşlarımızın mağdur olmasını engellemek için Bahçeşehir eşya depolama hizmetleri sunmaktadır. Aktif olarak hizmet vermeye başladığı tarihten bu yana depolama hizmetini eksiksiz olarak müşterilerine sunan firmamız, kiraladığı depolar ve saklama sırasında kullandığı teknik bilgiler sayesinde eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine olanak sağlamaktadır.

Bahçeşehir Paketleme ve Ambalajlama

Firmamız her ne kadar rutubetten, nemden ve sıcaklıktan arındırılmış depolarda eşyaları saklasa da taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini engellemek için Bahçeşehir paketleme ve ambalajlama tekniklerine önem vermektedir. Depolarda meydana gelebilecek problemler de göz önünde bulundurularak paketleme sırasında ekstradan malzeme kullanılmakta ve korumanın en üst seviyede yapılması sağlanmaktadır. Eşyaların doğru malzemeler ve teknikler ile paketlenebilmesi için müşterilerimizden eşyaların bir listesi alınmaktadır. Bu liste dahilinde kullanılacak malzemelerin hangileri olduğu tespit edilmekte ve uygun teknikler çalışanlarımız tarafından bulunmaktadır. Taşıma öncesinde eşyalar benzer özelliklerine göre sınıflandırılmakta ve o şekilde paketlenmektedir. Büyük eşyalar ise montaj uzmanları ile parçalanmakta ve sonrasında paketlenmektedir. Paketlenen eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için sabitleme yapılmaktadır.

Bahçeşehir Şehirler Arası Nakliyat

Firmamızdan Bahçeşehir şehirler arası nakliyat hizmeti talep eden vatandaşlarımızın pek çoğu aynı zamanda depolama hizmeti de almak istemektedir. Bu iki hizmetin birlikte kullanılmasının başlıca sebebi şehirler arası gerçekleştirilen taşınmalarda evin daha önceden belirlenmemiş olmasıdır. Bazı durumlarda da müşterilerimiz şehri tanıdıktan sonra ev tutmak istemektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimiz şehir dışından eşyalarını getirmekte ve depolarda muhafaza etmek istemektedir. Şirketimiz bu isteği gerçekleştirmekte ve müşterilerimizden yeni bir nakliyat talebi gelene kadar eşyaları depolarda muhafaza etmektedir. Müşterilerimiz tekrardan eşyaları taşımak istediğinde tekrardan nakliyat işlemleri başlatılmaktadır. Firmamızdan güvenli bir depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ofisimizi ziyaret edebilmekte ya da müşteri hizmetleri numaramız üzerinden bize ulaşabilmektedir.