Şehir İçi Nakliyat

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İstanbul, her kesimden insana hitap edebilecek semtlere sahiptir. Kültürel ve sportif etkinliklerin yoğun olduğu semtlerin yanı sıra devlet dairelerinin ve iş merkezlerinin toplandığı ilçeler de bulunmaktadır. Şehrin bu özelliği insanların dönemsel ihtiyaçlarına göre şehir içinde taşınmasına sebep olabilmektedir. Bu taşınmalar sırasında vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu Bahçeşehir şehir içi nakliyat hizmetine Cantürk Nakliyat ile sahip olmaları mümkündür. Firmamız İstanbul merkezli bir nakliyat şirketi olarak, şehir içi taşımacılık işlerinde adını duyurabilmiş ve kalitesini kanıtlamış bir şirkettir. Şirketimizin kalitesini duyurmasında üstün hizmet anlayışıyla çalışmasının büyük etkisi bulunmaktadır. Ayrıca müşteri ilişkilerine önem vermemiz firmamızın müşteriden ziyade dost kazanmasına da olanak sağlamaktadır.

Bahçeşehir Şehir İçi Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un pek çok iş merkezine sahip olması farklı iş olanaklarının da bu bölgede yoğunlaşmasına sebep olmaktadır. Buna bağlı olarak pek çok kurumsal şirket ofislerini daha merkezi alanlara taşımaktadır. Özellikle şehirden uzak kalan ofislerde var olmaya çalışan işletmeler yeni inşa edilen şehir merkezlerine taşınarak iş yoğunluklarını arttırabilmektedir. Buna bağlı olarak şirketimizden talep edilen şehir içi Bahçeşehir ofis taşımacılığı hizmetlerinin sayısı artış göstermektedir. Firmamız bu talepleri hızlı bir şekilde karşılamak için büyük bir ekiple ve çok sayıda nakliye aracıyla çalışmaktadır. Taşıma işlemlerinin aynı gün içerisinde tamamlanabilmesi için asansörler kullanılmaktadır. Şirketimiz tarafından kullanılan asansörler piyasada bulunan en kaliteli ve en güvenli modellerden oluşmaktadır. Kullanılan asansörlerin bakımları belirli aralıklarla yapılmakta ve teknik sebeplerden dolayı sorun ortaya çıkma ihtimali düşürülmektedir.

Bahçeşehir Asansörlü Nakliyat

Firmamız hem müşterilerinin hem de personellerinin zamanlarını verimli kullanabilmesi için teknolojik gelişmelerden yararlanmaktadır. Şirketimiz tarafından son teknoloji asansörler kullanılmakta ve taşıma işlemleri çok kısa sürede tamamlanabilmektedir. Bahçeşehir asansörlü nakliyat sayesinde kaza yaşanma ihtimali de bir hayli düşürülmektedir. Eşyalar asansörle taşındığı için insan hatasından kaynaklanan sorunlar önlenebilmektedir. Bahçeşehir Şehir içi asansörlü nakliye hizmetlerinin kusursuz bir şekilde tamamlanabilmesi için nakliyatın gerçekleştirileceği binaların kaçıncı katlarda olduğu hakkında bilgi alınmaktadır. Bu sayede en doğru asansör seçimi yapılabilmekte ve teknik sorunların yaşanma ihtimali düşürülmektedir.