Evden Eve Nakliyat

Taşınmak her adımıyla stresli bir iş olarak kabul edilmektedir. Eşyaların toplanması, doğru bir şekilde ayrılması ve gereken şekilde sınıflandırılması yeterince zorken nakliyat için başka birilerine emanet etmek başlı başına stres kaynağıdır. Sektörde işini hakkıyla yapmayan pek çok nakliye şirketi bulunması da vatandaşlarımızın güvenini sarsmakta ve işlemler sırasında oldukça kaygılı olmalarına sebep olmaktadır. Cantürk Nakliyat, nakliye sırasındaki kaygıyı ve stresi ortadan kaldırmak, vatandaşlarımızın eşyalarını en kısa sürede, güvenli bir şekilde yeni evlerine ya da işyerlerine aktarmak için çalışmaktadır. Bunu gerçekleştirebilmek için Bahçeşehir evden eve nakliyat esnasında nakliyat alanında uzmanlaşmış personellerden yardım almaktadır. Bunun yanında her türlü eşyayı kolaylıkla taşıyabilecek, dış etkenlere karşı korumalı nakliyat araçları kullanılmaktadır. Şirketimiz araç ve personel seçerken gösterdiği özeni paketleme malzemelerini, tekniklerini seçerken ve sigortalama yaparken de göstermektedir. Firmamız evden eve parça eşya taşımacılığı yaparken dahi aynı adımları uygulamakta ve eşyaların zarar görmesini önlemektedir.

Bahçeşehir Evden Eve Parça Eşya Taşımacılığı

Cantürk Nakliyat, evlerdeki tüm eşyaları taşımakla birlikte birkaç parça eşyanın aktarımının yapıldığı evden eve Bahçeşehir parça eşya taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Evden eve nakliye sırasında kullanılan tekniklerin ve malzemelerin kullanıldığı bu hizmet sırasında eşyaların boyutlarına ve miktarlarına göre eleman ve araç temin edilmektedir. Bu sayede daha büyük kapasiteye sahip olan araçlar başka müşterilerimiz için ayırılabilmekte, parça eşya nakliyatı hizmeti alan müşterilerimiz gereksiz maddi yükün altına girmemektedir. Bu nakliyat hizmeti evden eve verilebildiği gibi mağazadan evlere de verilebilmektedir.

Bahçeşehir Sigortalı Nakliyat

Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm nakliyat işlemlerinde mutlaka sigorta yapılmaktadır. Sigortalamanın gerçekleştirilebilmesi için nakliyat öncesinde müşterilerimizden detaylı bilgiler alınmakta ve bu bilgiler eşliğinde ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ekspertiz hizmetiyle değerleri belirlenen eşyalar sigortalanmaktadır. Sigortalamanın onaylanması için müşterilerimizden imzalar alınmaktadır. Sigorta şirketinin de imzasının alınmasıyla firmamız tarafından taşınacak eşyaların tamamının maddi değeri koruma altına alınmaktadır. Müşterilerimizin hatası dışında herhangi bir sebeple eşyaların zarar görmesi durumunda, Bahçeşehir sigortalı nakliyat sayesinde karşılaşılan zararın maddi karşılığı en kısa süre içerisinde anlaşılan sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.