Şehirler Arası Nakliyat

Kamusal ya da özel birçok merkeze ev sahipliği yapan İstanbul, ülkenin cazibe merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehirde hem eğitim hem de iş alanında pek çok fırsat bulunması diğer kentlerden gelen göç sayısını hızla arttırmaktadır. Diğer şehirlerden gelen insanlar nüfusu yükseltmekte ve barınma ihtiyacını arttırmaktadır. Buna bağlı olarak pek çok konut projesi hayata geçirilmekte ve yeni yerleşim alanları vatandaşlarımıza açılmaktadır. Cantürk Nakliyat olarak firmamızın amacı bu yerleşim alanlarında hayatına devam etmeye karar veren ve Bahçeşehir şehirler arası nakliyat hizmetine ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımcı olmaktır. Şirketimiz bu nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken müşterilerimizin hiçbir şekilde kayıp yaşamaması için eşyaların güvenliğini üst seviyede tutmaktadır. Engebeli ve virajlı yollarda eşyaların birbirine çarpma ihtimaline karşın üstün tekniklerle paketleme yapılmakta ve sabitleme çalışmaları yapılmaktadır.  Her ne kadar bu önlemler alınsa da büyük kazalar sonucunda eşyaların zarar görme ihtimali olduğu için sigortalama yapılmaktadır.

Bahçeşehir Sigortalı Nakliyat

Nakliyat türleri arasında sigortaya en fazla ihtiyaç duyulanı şüphesiz ki şehirler arası nakliyedir. Yolun uzunluğundan, şehirler arasında bulunan tehlikelerin değişkenliğine kadar pek çok sebepten ötürü sigortalama büyük önem taşımaktadır. Firmamız taşınacak eşyaların eksiksiz olarak sigortalanabilmesi için ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti sayesinde taşınacak eşyaların maddi değeri bir uzman eşliğinde belirlenebilmektedir. Sonrasında resmi sigortalama belgeleri oluşturulmakta ve taraflar tarafından imzalanmaktadır. Sigorta yapıldığı için yolculuk sırasında meydana gelebilecek sorunlar neticesinde, sigorta sözleşmesinde yer alan maddeler çerçevesinde müşterilerimize ödeme yapılmaktadır.

Bahçeşehir Şehirler Arası Nakliyat ve Depolama

Şirketimiz müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek ve onları zor durumda bırakmamak için Bahçeşehir eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Yeni bir şehre taşınmadan önce şehri analiz etmek isteyen müşterilerimiz ya da eski evinden plansız bir şekilde ayrılmak zorunda kalan vatandaşlarımız tarafından sıklıkla tercih edilen depolama hizmeti uygun fiyata sunulmaya devam edilmektedir. Firmamız tarafından kullanılan depolar, her türlü eşyanın rahatlıkla sığabileceği geniş mekanlardan oluşmaktadır. Depoların güvenliği hem teknolojik araçlar hem de alanında uzman görevliler tarafından sağlanmaktadır. Depolarda eşyaların uzun süre kalabilmesi ve nem, ısı gibi dış etkenlerden zarar görmemesi için gerekli yalıtım çalışmaları yapılmıştır.