Ofis Taşımacılığı

Kurumsal kimliğe sahip olan şirketlerin çeşitli sebeplerle bulunduğu işyerini değiştirmeleri gerekebilmektedir. Bu değişiklikler genellikle firmanın büyümesi sonucunda daha geniş ve daha konforlu bir alana sahip olma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Büyüme amacıyla ofis değiştirmek her ne kadar olumlu bir etki bıraksa da eşyaların taşınması sırasında büyük özen gösterilmesi ve profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekmektedir. Aksi taktirde ofislerde kullanılan yüksek maliyetli eşyalar zarar görebilir ve işler aksayabilir. Cantürk Nakliyat olarak şirketimiz, Bahçeşehir ofis taşımacılığı alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Firmamız yıllar boyunca kazandığı Bahçeşehir ofis nakliyatı deneyimi sayesinde alanında bir numara olmayı başarmıştır. Şirketimizin bu alanda lider olmasını sağlayan yegane sebep uygun fiyata, güvenli, hızlı ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunmamızdır. Bunu gerçekleştirebilmek için yöneticilerimiz ve ekip arkadaşlarımız üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Bahçeşehir Paketleme ve Ambalajlama

Ofis taşımacılığının güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için kilit nokta paketlemedir. Bahçeşehir paketleme ve ambalajlama sırasında kullanılacak teknikler ve malzemeler yükleme, taşıma ve aktarma sırasında eşyaların zarar görmemesini sağlamaktadır. Firmamız kullanılan malzemelerin en üst düzey kaliteye sahip olması için özel olarak seçilmiş ve çeşitli sağlamlık testlerinden geçerek dayanıklılığı onaylanmış ambalajları kullanmaktadır. Bu ambalajların doğru bir şekilde kullanılması ve işe yarabilmesi için de personellerimiz tarafından eksiksiz olarak kullanılan tekniklerden yardım alınmaktadır. İşe yeni alınan personellerimizin paketleme alanında uzmanlaşabilmesi için denemeler yaptırılmakta ve alanlarında uzmanlaştıkları tespit edildikten sonra görevlendirmeleri yapılmaktadır.

Bahçeşehir Sigortalı Nakliyat

Ofis nakliyatı yapılırken firmamız tarafından paketleme yöntemleriyle gerekli önlemler alınmakta ve sabitleme işlemleriyle taşınan eşyaların yol sırasında devrilmeleri engellenmektedir. Ancak beklenmedik durumlarla karşılaşılması durumunda eşyaların zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Bu ihtimallerle karşılaşılma olasılığına karşın her nakliyat öncesinde mutlaka sigortalama yapılmaktadır. Bahçeşehir sigortalı nakliyat gerçekleştirilirken meydana gelebilecek kaza, afet vs. gibi durumlar neticesinde eşyalar zarar gördüğünde, zarar anlaşma yapılan sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sigortalamanın eksiksiz olarak yapılabilmesi için bir uzman eşliğinde taşınacak eşyalar tespit edilmektedir. Sonrasında belgeler oluşturulmakta ve imzalar atılmaktadır. İmzalar atıldıktan sonra taşınacak tüm eşyaların maddi değerleri resmi olarak koruma altına alınmaktadır.