Bahçeşehir Eşya Taşıma

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları
Ekim 9, 2019

Bahçeşehir Eşya Taşıma

Gün geçtikçe eski binalar yıkılmakta ve yerlerine yeni yaşam merkezleri inşa edilmektedir. Yeni yapılan evlerin eskilerine nazaran daha güvenli, konforlu ve modern olması buralara olan göçü arttırmaktadır. İstanbul ili içerisinde, özellikle Bahçeşehir ilçesinde yer alan bu yaşam merkezleri hem şehir içinden hem de şehir dışından talep görmektedir. Vatandaşlarımızın bu talebi gerçekleştirmek için evi aldıktan sonra nakliyat hizmetinden yararlanması gerekmektedir. Cantürk Nakliyat Bahçeşehir eşya taşıma alanında kendini kanıtlamış, köklü bir şirket olarak bu hizmeti vatandaşlarımıza sunmaktadır. Sunulan hizmetimiz profesyonel nakliyat personelleri, yüksek standartlara sahip paketleme malzemeleri ve güçlü araçlara sahip nakliyat filosu ile gerçekleştirilmektedir. Verilen hizmetin bu denli kaliteli olması hizmetin kısa süre içinde kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamakta ve müşterilerimizin memnun kalmasına vesile olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Firmamız Bahçeşehir eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirirken belirli aşamaları takip etmektedir. Bu aşamalar şirketimizin yıllar boyunca kazandığı tecrübeler sonucunda oluşturulmuş ve sürecin sorunsuz işlemesini sağlayan adımlardan meydana gelmektedir. Evden eve nakliyatın ilk adımında müşterilerimizin istediği ve ihtiyaç duyduğu hizmetler tespit edilmektedir. Tespit edilen hizmetler doğrultusunda kullanılacak malzemeler, araçlar ve görevlendirilecek personeller belirlenmektedir. Sonrasında müşterilerimiz ile birlikte belirlenen tarih ve günde işlemlere başlanmaktadır. Daha öncesinde ekspertiz yardımıyla fiyatları belirlenmiş ve resmi belgelerle sigortalanmış eşyalar paketlenmektedir. Paketleme aşamasının ardından eşyalar personellerimizle ya da asansörlerle araca yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyaların devrilmemesi için sabitleme için özel olarak üretilmiş aparatlardan yararlanılmaktadır. Sonrasında ekip arkadaşlarımız ve tecrübeli nakliyat şoförlerimizle yola çıkılmakta ve belirlenen konuma gelindiğinde eşyalar binanın içerisine aktarılmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Bahçeşehir’de tamamlanan yeni konut projeleri ya da inşa edilen yeni yaşam merkezlerinin pek çoğu yüksek katlı binalardan meydana gelmektedir. Bu tarz yüksek katlı binalara taşınmak isteyen müşterilerimizin asansörlü nakliyata ihtiyacı vardır. Bahçeşehir asansörlü nakliyat sayesinde güvenilir ve hızlı bir şekilde eşyalar evlerin içerisine aktarılabilmektedir. Firmamız tarafından kullanılan asansörler kalitesi yüksek, sektörde kabul görmüş markaların ürünleridir. Asansörlerin kaliteli olmasının yanında gerektiği zamanlarda bakımlarının yapılması güvenlik seviyesini üst düzeye çıkarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir