Hakkımızda

Cantürk Nakliyat ülkemizin en gözde nakliye şirketlerinden biri olarak, kurulduğu günden bu yana güvenli ve hızlı nakliyat hizmeti sunmaya devam etmektedir. Şirketimizin verdiği hizmetin kalitesinin yanı sıra nakliyat sektörüne getirdiği yeni tekniklerle de adını duyurmaktadır. Firmamızın hizmet kalitesini arttırmak ve daha fazla vatandaşımıza ulaşabilmek için geliştirdiği bu teknikler sayesinde insanlar güven içinde ev ya da ofis eşyalarını taşıyabilmektedir. Firmamızın kullandığı teknikler müşterilerimizin stressiz bir şekilde nakliyat işlemlerini tamamlamalarına olanak sağladığı için önerilme sayımızı da yükseltmiştir. Hakkımızda yapılan olumlu yorumların çoğalması şirket gelirlerimizin de artmasını sağlayarak daha geniş kitlelere hitap edebilmemize imkan tanımıştır. Böylelikle Türkiye’nin neresinde olursa olsun tüm vatandaşlarımız kaliteli nakliye hizmetine ulaşabilmeyi başarmıştır.

Bahçeşehir Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Firmamız Türkiye’de bulunan her kente hızlı bir şekilde ulaşabilmek ve önemli merkezlere yakın olabilmek için İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Buna bağlı olarak İstanbul içerisinde Bahçeşehir şehir içi nakliyat hizmeti verilmektedir. Kentin her noktasına hızlıca nakliyatın yapılmasını sağlayan firmamız şehirleşmeye bağlı olarak yeni yapılan yaşam alanlarına da hizmeti sunmaktadır. Bu yaşam alanlarına yapılan nakliyat işlemlerinde ihtiyaç duyulduğu taktirde asansör de kullanılmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan asansörler güvenli, kaliteli ve hızlıdır. Kullanılan asansörlerin bu özelliklere sahip olması bir gün içerisinde birden fazla müşterimize Bahçeşehir şehir içi nakliye hizmeti verebilmemize olanak sağlamaktadır.

Bahçeşehir Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

İstanbul pek çok alanda öncü şehirlerden biri olduğu için Türkiye’nin tüm şehirlerinden göç almaktadır. Bu göç sırasında insanların eşyalarını emanet edebileceği güvenilir bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız bu ihtiyacı karşılamak ve insanların hızlı bir şekilde yeni evlerine alışabilmelerini sağlamak için Bahçeşehir şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmet öncesinde şehir içi nakliyatta olduğu gibi sigortalama yapılmakta ve taşınacak eşyaların maddi değeri resmi belgelerle koruma altına alınmaktadır. Firmamız bu hizmetini bütün şehirler için sunmaktadır. Şirketimizin gelecekteki planı tüm şehirlerden daha büyük sınırlara ulaşmak ve dünyaya hizmet vermektir. Müşterilerimizin Bahçeşehir şehirler arası nakliyat hizmeti almak için tek yapmaları gereken firmamızı aramak ve istenilen bilgileri eksiksiz olarak vermektir.